nie obawiaj się o swoją anonimowość

pomożemy Ci w codziennych trudnościach

przyjdź na spotkanie

Czekamy na Ciebie we wtorki i czwartki, od 16:00 do 19:00, w naszym lokalu przy ul. Złota 7 lok. 21, V p. w Warszawie.

sprawdź na mapie

na co możesz liczyć?

Pomożemy Ci bezpłatnie i anonimowo: uzyskać wsparcie w wypełnianiu formularzy, złożeniu dokumentów, kontakcie z urzędami w Polsce; nauce języka polskiego; uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną w kryzysie; ułatwić kontakt z lekarzami i otrzymać leki; zapewnimy stały udział w grupie wsparcia.

sprawdź na mapie

Frogpoint
polecamy usługi Frogpoint

FROG POINT ma na celu wspieranie wszystkich osób, które chcą mieszkać w Polsce, integrować się, poszukują polskich partnerów biznesowych lub rozwijać swój biznes w Polsce. Pomożemy także w sprawie wypełnienia dokumentów. Masz problem z procedurami urzędowymi? Nie wiesz jak wypełnić formularze bądź co oznaczają zapisy? Nasi specjaliści pozwolą Ci swobodnie załatwić każdą sprawę!

odwiedź stronę www

Polski Instytut Językowy
polecamy usługi Polski Instytut Językowy

Polski Instytut Językowy znajduje się w samym centrum Warszawy. Wszystkie zabytki, Stare Miasto, bary, restauracje, muzea, galerie, teatry, kina itp. oddalone są zaledwie o kilka kroków. W biurze na naszych studentów czekają: bezpłatne Wi-Fi, pyszna kawa z ekspresu i herbata. W lato nie będzie u nas duszno, dzięki wiatrakom na suficie. Nasze sale lekcyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt: laptop, odtwarzacz CD, projektor. Na terenie całej szkoły jest nieograniczony dostęp do Wi-Fi. Hasło znajdziesz u nas w biurze. W Polskim Instytucie Językowym działa minibiblioteka, z której można korzystać na zasadzie bookcrossingu – możesz wziąć lub zostawić dowolną książkę w dowolnym języku.

odwiedź stronę www

Help Now Poland
polecamy usługi Help Now Poland

Głównym celem jest zapewnienie wsparcia i pomocy ukraińskim uchodźcom przemieszczających się do innych krajów, w tym dostępu do informacji, potrzeb oraz połączenia z odpowiednimi służbami związanymi z zapewnieniem odpowiedniego leczenia. Organizacja wspiera pomoc w uzyskaniu dostępu do ważnych usług związanych z HIV / dostępnością leków / HCV. Pomoc odbywa się w ojczystym języku.

odwiedź stronę www

pomoc jest bezpłatna

Całość pomocy świadczonej na spotkaniach organizowanych w Zjednoczeniu Pozytywni w Tęczy jest bezpłatna. Zapewniamy pomoc w pełni anonimową, dyskretną oraz kompleksową. Przyjdź do nas na spotkanie, poznamy się, porozmawiamy i znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Pozytywnni w Tęczy
realizator Pozytywnni w Tęczy

Prowadzimy wiele różnorodnych działań edukacyjno-profilaktycznych skierowanych do różnych grup odbiorców. Przez ostatnie lata działalności Zjednoczenie koncentruje swoją aktywność na pomocy dla osób HIV+, tworząc grupy wsparcia I budując wspólnie z innymi organizacjami integralny system wsparcia i pomocy w Warszawie. Współpracujemy i dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniami z innymi organizacjami pozarządowymi i jednostkami publicznymi odpowiedzialnymi za działania edukacyjne, profilaktyczne i pomocowe.

odwiedź stronę www

hidden

1% PODATKU DLA POZYTYWNYCH – KRS 0000319790 - wypełnij PIT online – https://www.pitax.pl/pit-online. Konto Bankowe, Volkswagen Bank Direct, 22 2130 0004 2001 0470 6792 0001.

Projekt wspierany przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, Country Office in Poland) oraz Fundację Solidarności Międzynarodowej w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Sprawa Zagranicznych RP
© 2022 Pozytywni w Tęczy